Teksti Origjinal

DJ lëshoje ta dëgjoje
këngen time aiii
DJ lëshoje ta kuptoje
se si ndihem vetmi

Jepi ti Vollum maximum
ai ta nin
DJ le ta she zemra si me rreh
e ta kupton dashnin

REF.:
BOMA QEFIN MU BOMA QEFIN BOMA
BOMA QEFIN MU LA TE DIN DYNJAJA
BOMA QEFIN MU BOMA QEFIN BOMA
SONTE LE TA DIN SE M'KA ZAN BELAJA

DJ ti thuaj se po vuaj
le ta dije ai
kjo kënga ime plot kujtime
Speciale veq për ty

Jepi ti Vollum maximum
ai ta nin
DJ le ta shen zemra si me rreh
e ta kupton Dashnin

REF.;
BOMA QEFIN MU BOMA QEFIN BOMA
BOMA QEFIN MU LE TA DI DYNJAJA
BOMA QEFIN MU BOMA QEFIN BOMA
SONTE LE TA DIN SE M'KA ZAN BELAJA

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020