Teksti Origjinal

Me pas kan si ti e mir as zdu rruze as zdu lir
Me pas kan si ti e mir as zdu rruze as zdu lir
As zdu rruze as zdu lir vec e du nji djal te mir

Me pas kan si ti e holl mu kish ngri bardaku
Ndor... me pas kan si ti e holl mu kish ngri
Bardaku ndor...mu kish ngri bardaku ndor
Gjysa akull e gjysa bor...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020