Teksti Origjinal

Pse me larko kur thu me mungon
Pse me leshon kur kam nevoj tme shtrengosh
Pse me premton kur ti premtimet si man
Qu u bo me ne dashuria ku shkoj

Reff :
Ska mo rrena boll kom qu
Tkom prit ton jeten me ndryshu
Koha kalon ditet shkojn
Tash Fuck You edhe ti shko
Osht jeta jeme sonte boje qef
Senet qe mi bone tash ti kthej
Sdu me dit kurgjo as nuk ma nin
Osht koha jemee Koohh

Reff :
Ska mo rrena boll kom qu
Tkom prit ton jeten me ndryshu
Koha kalon ditet shkojn
Tash Fuck You edhe ti shko
Osht jeta jeme sonte boje qef
Senet qe mi bone tash ti kthej
Sdu me dit kurgjo as nuk ma nin
Osht koja jeme per me bo qeff

Qa je tu menu se mu ma nin per ty
Ha Ha Ha ha Ha Ha Ha

Ndash me dit jom tu e thy pa ty

Ndash me dit jom tu e thy pa ty
Tu e thy pa ty po i beson
Ndash me dit jom tu e thy pa ty
Tu e thy pa ty po i beson

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021