Teksti Origjinal

Kaniher dokna shum mir e kaniher keq
As ftyren sun ma perballon
Shum raste po ndodhin
Shum prej tyre jon ka ngordhin
Si llaskuci pa morrin
Sen sbona sen s'shkatrrova
Hajt kqyrem pak n'ftyr
Kallcom qysh pot dokna
Sun e vren dallimin
Edhe nese kthen fillimin
Se kur t'jom n'prezenc teme
Ty ja nis e t'kaplon terri

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020