Teksti Origjinal

REF.
hajt thuujj,hajt thuujj qe so qashtu
hajt thuj, qe ti svjen ktu
hajt thuj,thuj thuj diqka per kari ti kapmu

ka je nis o bablok.ka je nis o bablok.
hajde kha se veni plot.
hajde kha, se ki me ra njackpot.
shum high shum nalt, pilot
ski mu kfjell as me uj tfoft
nesra ski me dit, qka ke ba sot...x2
veq mos u ba idiot merri edhe shoqet
tbojna sefa e ti thejna krejt kodet....
merri ti merri, merri ti merri
sonte jam kapiten, thiirrem jon terri
kurgjo mos thuj ti veq hesht
sa her jem na , kllapi mushet...
majt djatht, me shum njerz
djatht majt, kyqja u dhez...

REF.
hajt thuujj, hajt qe so qashtu
hajt thuj, qe ti svjen ktu
hajt thuj,thuj thuj diqka per kari ti kapmu

hajde ti hajde krejt i mirpresim,
asnjo sta vesim flaken ja qesim,
afroma veshin, a je per ni Pije?
pi qka dush zemer kreit i ki prej shpije...
pi deri sa tjet pa vedije,
tok,.drras,bajna selfije
numrin qysh e kije,tani ma nena spo hije
komsi komsa,me shije pa shije
pun e madhe qe hutit ton, i jet hatri
aj ska qka bon, veq kqyr prej largi
full o xhepi,full o kllapi,
full barki e shprazt shanki....
boooom veni shperthen,
nuk mujm mu kfill edhe mu gjujt nbaznet
me veti 5 dhipa peng
storja vazhdon , po nihere the end....

REF.
hajt thuujj, hajt qe so qashtu
hajt thuj, qe ti svjen ktu
hajt thuj,thuj thuj diqka per kari ti kapmu

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020