Teksti Origjinal

Robb Daddy:
Si me money pa money a thu a mdon ti tani
Si me money pa money, une e du njejt ty honey
eren e saj e mbaj e mbaj e mbaj
edhe kur e laj e laj e mbaj e nij prap
eren e saj.

Adelina:
shtrengo shtrengo sikur na nuk esht asnjo
jo stlo, jo stlo sikur na nuk osht asnjo.

Robb Daddy:
syte e saj syte e saj i
njoh ti nuk po munesh as une spo tpres
ti dallon si ti asnjo kohen se hupi at
sen mos e meno ska nevoje mu bo e madhe
madhe, kerkujt si kallxoj qe madhe madhe
x2.zemren zemren tanen po du pas temen
qysh koka vesh kejt ngjyra ngjyra sa here
po e kqyri bejbit po i kesh ftyra, e po i kesh
ftyra bejbit se une pe kqyri edhe pse o ngjyra ngjyra
veq po i rri mas miri Si me money pa money a thu
a mdon ti Si me money pa money une e du njejt ty
honey eren e saj e mbaj e mbaj e mbaj edhe kur
e laj e laj e mbaj e nij prap eren e saj.

Adelina:
Shtrengo Shtrengo sikur na nuk osht asnjo
jo stlo jo stlo x2.sikur na nuk osht asnjo
si boj zo vet e lo veq e lo veq e lo
mos Humb kohe sjom si tjerat at sen ti harro
oooooooo afrohu afrohu poooooooo zemren ta dho
x2.ty tpelqen kur keshi mfol ombel te veshi
boten plot me ngjyra ma bon ti bejbe.
oooooooo afrohu afrohu poooooooo zemren ta dho.

Robb Daddy:
Si me money pa money a thu a mdon ti tani?
Si me money pa money, une e du njejt ty honey
eren e saj e mbaj e mbaj e mbaj edhe kur e
laj e laj e mbaj e nij prap eren e saj.

Adelina:
shtrengo shtrengo sikur na nuk osht asnjo jo stlo jo stlo x2.sikur na nuk osht asnjo .

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020