Teksti Origjinal

Më shkoj jeta vetëm tuj mendu
A thu vallë kështu qenka shkru 2X
I pa fat paskam qenë vertetë
Një dashuri që e kisha e humba perjetë

I pa fat në dashuri
Shumë u deshtëm ne të dy 2X
Vetes nuk ja boj hallall
Premtimin ta pata dhanë

Kjo dashuri mbeti vetem fjalë
Rrugët tona sa shumë na jan ndarë 2X
Ti në lindje e un në perëndim
O fati im o shpirti im

I pa fat në dashuri
Shumë u deshtem ne të dy 2X
Vetes nuk ja boj hallall
Premtimin ta pata dhanë

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020