Teksti Origjinal

Suela 2x
Qa du me thon un po du me ty apet
Hajde sa ma ngat timos um le mu vet nese i thu ti fjalt
E njejta harrom krejt i kujton dit e vjetra un me ty apet

Dr.Flow 2x
Fjalt jon t'pakta me fol per neve dyve
Me fol per neve dyve
Ndjen edhe ti mu ndjen me ty me nejt ja vlen
Me hup koh nuk bon veq me ty se ndryshe s'bon

Dr.Flow ft Suela
Ndjen edhe ti mu ndjen me ty me nejt ja vlen
Me hup koh nuk bon veq me ty se ndryshe s'bon

Suela 2x
Qa du me thon un po du me ty apet
Hajde sa ma ngat ti mos um le mu vet nese i thu ti fjalt
E njejta harrom krejt i kujton dit e vjetra un me ty apet

Dr.flow 2x
Ooo dalim per dore ti buzqesh zemren ma more

Dr.flow
Ndjen edhe ti mu ndjen me ty me nejt ja vlen
Me hup koh nuk bon veq me ty se ndryshe s'bon

Dr.flow ft Suela
Ndjen edhe ti mu ndjen me ty me nejt ja vlen
Me hup koh nuk bon veq me ty se ndryshe s'bon

Suela 2x
Qa du me thon un po du me ty apet
Hajde sa ma ngat ti mos um le mu vet nese i thu ti fjalt
E njejta harrom krejt i kujton dit e vjetra un me ty apet

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020