Teksti Origjinal

hejj
te kam mar ne telefon
me ke trazuar ti vetveten
me fal se esht vone
hejjjj
te gjith me thon eshte tipi jot
po sdu ta leshoj shume veten
si natyr jam tip i ftohte

jo nuk esht normale sa shum po du
sa fenomenale me kon me mu
tipin tipin shum ta du
beby you just call me call me call me
beby you just call me call me call me
beby you just call me call me call me
ohoooo call meeeee


ku ishe ti jeta jeta
tipin tim e gjeta gjeta
e ne zemren tende mbeta
e nuk di te shkoj

ku ishe ti jeta jeta se pas teje mbeta mbeta
tipin tim e gjeta gjeta
e nuk e le te shkoj

hejjj
jo smundem te ndryshoj
e kam provuar me te tjera
po gjithmon kam gjen njesoj
hejjj
te gjith po thon eshte tipi jot
po sdu ta leshoj shum veten
si natyr jam tip i ftohte

jo nuk esht normale sa shum po du
sa fenomenale me kon me mu
tipin tipin shum ta du
beby you just call me call me call me
beby you just call me call me call me
beby you just call me call me call me
ohoooo call meeeee


ku ishe ti jeta jeta
tipin tim e gjeta gjeta
e ne zemren tende mbeta
e nuk di te shkoj


ku ishe ti jeta jeta
se pas teje mbeta mbeta
tipin tim e gjeta
e nuk e le te shkoje

ku ishe ti jeta jeta
tipin tim e gjeta gjeta
e ne zemren tende mbeta
e nuk di te shkoj

ku ishe ti jeta jeta
se pas teje mbeta mbeta
tipin tim e gjeta
e nuk e le te shkoje

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020