Teksti Origjinal

A je me muuuuuu
A je me ndrruuu
Ki me ndrru
Ajt folim
E di qe ki qef

Ki me endrruuu
A rrin me muuu
Najher me ndrru
Ajt folim
E di qe ki qef

M'thojn mos bo ti pjezlla
Kogja do pjesa
Kogja do thjerrça
N'takt po dojn pjezlla
N'luft jom ka njersna
Dojn mem dhon shpresa
Shtremt sikur pieza (piza)
Luft luft daneza

Ma mir menoni
Kur t'boni ftesa
Pa ta permen emrin
Ty t'rroki lemza
Huuh,Nihet krezma
Pi ju lo rimat qe
I vjedhni perdorni
................

Fol per kyqe qe
Pshtjell i pin
A ka gjin qe
Pshtjellin qefin
Ti hekrin e min
Qe mllefin e din
E qeffin ta qin
Ajaaaaa

Un pot thom ty veq
PAJA
Sa stka nxon ty
PERMAJA
Ke dhon fërrk
Jo n'MAJA
Je bo
Rob i sajna

A je me muuuuuu
A je me ndrruuu
Ki me ndrru
Ajt folim
E di qe ki qef

Ki me endrruuu
A rrin me muuu
Najher me ndrru
Ajt folim
E di qe ki qef

A je me muuuuuu
A je me ndrruuu
Ki me ndrru
Ajt folim
E di qe ki qef

Ki me endrruuu
A rrin me muuu
Najher me ndrru
Ajt folim
E di qe ki qef

Tu pi weed edhe Henesy
Death to my enemy
Pussy rest in peace
Me bo me ja nis
Une muna mi shashtris
Duro mir je nis
Get them on the knees
Edhe du mi kurtalis

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020