Teksti Origjinal

Është shnet me vra zemrën e me m'thon më fal
Po kjo dhimbje e madhe nuk pushon me fjalë

2x:
Ah n'dashninë tone kot paskam besu
Po qysh pate zemër ti Kështu me m'lon mu

Ref.:
Lamtumirë nuk të them
Se ma shumë zemra m'dhem

Asniherë s'kisha dasht prej zemrës me m'dal
Sa vështirë me t'vra njeri që krejt ia ke fal

2x:
Ah n'dashninë tone kot paskam besu
Po qysh pate zemër ti kështu me m'lon mu

Ref.:
Lamtumirë nuk të them
Se ma shumë zemra m'dhem

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020