Teksti Origjinal

Para dere na ka bi ni rrushe oo 2X
Per vlla tonin po na lut gjithkush e oo 2X
Qikat e gjithkujna si pranojna o 2X
E kem vlla mat mirin se shemtojna oo 2X

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019