Teksti Origjinal

per her te fundit du met pa
veq nje pytje me ta bahe
pse nga jasht je aq e bukur
e ne shpirt ske pik gjynah (2x)

a don me dit sa jam merzit
syt e mi lotojn vetem ty
kur te shikojn (2x)

ajo dor qe mka pergledh
tash do shpirtini mema nxer
ato buzt e amla moj
ma kan ba jeten zeher

a don me dit sa jam merzit
syt e mi lotojn vetem ty
kur te shikojn (2x)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020