Teksti Origjinal

Ref.
Per vete me mbaj,per vete me ndjej
Mos thuaj me fjale frymen time eja merr
Per vete me mbaj,per vete me ndjej
Te dua s'do ndal jo s'do ket si ne.

Provo te ndezesh flaken pran meje
E ndjej kete nate me shume me ty baby
Nuk eshte vone te afrohesh,nuk eshte vone te afrohesh jo
E bukur kjo nate,kjo nate

Ref.
Per vete me mbaj,per vete me ndjej
Mos thuaj me fjale frymen time eja merr
Per vete me mbaj,per vete me ndjej
Te dua s'do ndal jo s'do ket si ne.

Embel me merr e ritmin kerecje
Trupin leviz si gjaku nder deje
Nuk eshte vone te afrohesh,nuk eshte vone te afrohesh jo
E cmendur kjo nate,kjo nate

Ref.
Per vete me mbaj,per vete me ndjej
Mos thuaj me fjale eja frymen time merr
Per vete me mbaj,per vete me ndjej
Te dua s'do ndal jo s'do ket si ne.

Ti me ben te humb kontrollin
Ti pa mu e humb kontrollin
Ti e di je se ti e nise
Shume me shume te flasin
Mund te ndodh kur s'flasin

Ref.
Per vete me mbaj,per vete me ndjej
Mos thuaj me fjale eja frymen time merr
Per vete me mbaj,per vete me ndjej
Te dua s'do ndal jo s'do ket si ne.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021