Teksti Origjinal

Nje nate te kthjellet o me kitare
Une me shoke tek dritarja jote
Po te kendoj une me lot ne sy
Se une nuk jam aspak fajtor

Pse zemren time ti ma copton
Dhe plage te reja po me shkakton
Ajde te lutem, ti me beso
Dhe mos mu hiq, sikur s’me do

Refreni :
Jo….Po si sma njohe zemren
Qe vec per ty mendon
Por jo…..Po si harrove castet
Qe ne u njohem bashke

Po s’njohe dashurine
Eshte kot qe te jetosh
Pse hyre ne zemren time
Qe te me shkaterrosh ( 2here )

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020