Teksti Origjinal

[Aferdita:]
Pa faj zemra dashuron
Del dikush dhe e qorton
Mos i thuj tjetrit qka bane
Pa e vujt ne zemren tane

2x:
Ah dashnia, dashnia nuk pyt
vjen e ti mbyll syt
Te ngjall e te mbyt

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019