Teksti Origjinal

Shkojna shkojna , bojna bojna
Shkojna shkojna ku dojna
Veq a vjen zemer me mu
Bojna bojna qka dojna
A beson qe teper tdu

2x
Tkom dashni Tkom dashni
A po vjen a tvi
Spo muj pa ty
Unë ty o shpirt

Pa ty spo bojka pa ty spo shkojka
Ndashni smuj pa ty

2x
Shkojna shkojna ku dojna
Veq a vjen zemer me mu
Bojna bojna qka dojna
A beson qe teper tdu

Ti a nuk e di qka bej per ty
Moj loqka jem tkom dashni tkom dashni
a nuk e di qka bej per ty
Moj loqka jem tkom dashni tkom dashni
Pa ty spo bojka pa ty spo shkojka
Ndashni smuj pa ty

2,x
Shkojna shkojna , bojna bojna
Shkojna shkojna ku dojna
Veq a vjen zemer me mu
Bojna bojna qka dojna
Me beso qe teper tdu

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020