Teksti Origjinal

Haneooo Hane Haneooo
Haneooo Hane Haneooo

Kur Te Njoha Ty Kurr Su Merzita,
Kurr Su Merzita, Kurr Su Merzita Beby 2x
Prap Me Dal a na Vjen Dita, a na Vjen Dita
Hana Vjen Dita Beby

Zemren Tem Un Per Ty E Shita, Po Sa E Shita
Kurr Nuk E Dita Bejbe
E Kapa Doren My love, se Kto Rrug Jan Tonat Tonat,
E Maj Un fort My love, Se Po Shkojme Si Aeroplanat

Ref:
Jo Nana Nana Jo nana Nuk ndanana Nuk Ndana
No Nana Nana No Nana, Gjith kena me Kon aty
Jo Nana Nana Jo Nana, Nuk Ndanana Nuk Ndana
Jo Nana nana Jo Nana, Nuk Ndanana Nuk Ndana

AMaaaa Ti aaaaaaa, Zemren Tem Nuk don, Un Ta Silli, aja jaaaaaaa,
Sillu Me Te Sillu Mas Miri, Ueeee eeeeraaaaaa,
Z'du me ni per njerin syt I Kam te ti Sikur MaDona, MaDona Po T'Vjen Tiranana

E Kapa Doren My love, Se Kto Rrug Jan Tonat Tanat,
E Maj Un Fort My love Se Po Shkojm Si Ajroplanat

Ref:
Jo Nana Nana Jo nana Nuk ndanana Nuk Ndana
No Nana Nana No Nana, Gjith kena me Kon aty
Jo Nana Nana Jo Nana, Nuk Ndanana Nuk Ndana
Jo Nana nana Jo Nana, Nuk Ndanana Nuk Ndana

Hajd Mos Ta Ni, Jena Jena Jena Jena
Hajd Mos Ta ni, Ne Te Dy Zemer, Hajd Mos ta Ni

Mos ta Ni, Jo jo Mos Ta ni
Hajd Mos ta Ni, Jena Jena Jena, Hajd Mos Ta ni,
Ne Te Dy zemer Hajd Mos ta Ni,
Deri fund Jena Jena Jena Te Dy

Ref:
Jo Nana Nana Jo nana Nuk ndanana Nuk Ndana
No Nana Nana No Nana, Gjith kena Ne Kohe aty
Jo Nana Nana Jo Nana, Nuk Ndanana Nuk Ndana
Jo Nana nana Jo Nana, Nuk Ndanana Nuk Ndana

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020