Teksti Origjinal

1 moll e 1 dardh e 1 ftue e oo,
1 moll e 1 dardh e 1 ftue e oo, e 1 ftue e oo.
E kemi vllaun tone e pa fejue oo,
Pa fejue oo kemi vllaun tone o pa fejue oo.

Edhe pa fejue nuk e lajna oo ,nuk e lajna oo.
Nuse prej kataunddi do ti zajna oo, do ti zajna oo.
Nuse prej kataundi do ti zajna oo, do ti zajnaoo.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019