Teksti Origjinal

Sillen makina kejt jon civila paret e trasha
Gajlet e tima i qet nuk nina bimi do tima se kohen e fundit
Po folin do pidha hapa me ngjyra della pa ftyra
Pare qdo dit me 1000 lloj menyra zemer mfal
Pom thirr detyra furnizoj dillera gram edhe killa

Bllek on this bitch boj sa 1 milion killa
Qitash po njoftoni me rilla senin e fundit qe
E bona si nfilma njerin tem e arratisa
Un jom i mir amo veset e kqija nuk ma then jeta
Pam njek policia njejt sikur kejt e kajn nanen te shpija

Se edi qe e nin poma djeg merzija qatooo
Do ija do vija do qija be nonen um doken si skija
Jom blleki gilanit e ni sen jau thom kurr nuk ipet shoqnia

Rf.x2Blleki
Huuh
Kejt hetimet tum hetu une gishtat i kom qu mun mem vra po smun mem tut
Tu dillerat neper rrug kese gram tu i shumu tash nkilla tu u gjujt

Mic check rep rep lyp fly efekt
Clap clap kur e qi back bad bad kur bertet
Bizi me mu kejt korrekt njerzit e mi me respekt ka po shkojm kem
Konekt se jeton vet nuk e din that Gjumin e mir haver
Kejt e dina loja nuk o fer ekipa zez i lan tzezat met zeza

I runa qdo hap se munum gju specat i kom gju tregat
jau nxerra bubrekat mu nuk um bojn teshat mu um bojn veprat
Kejt hetat e letrat e gjyqit i djega e hala je tum vet a
Jom ajo sheja qe metet perjet Se ti edhe mem vra un nuk kom me dek
E thojn pasha qat vlla qe vi ty per met hek e nese nuk kom dek un jom tuta shkrep

Rf.x2Blleki
Huuh
Kejt hetimet tum hetu une gishtat i kom qu mun mem vra po smun mem tut
Tu dillerat neper rrug kese gram tu i shumu tash nkilla tu u gjujt

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020