Teksti Origjinal

Ref (x2)
Cep e ncep t botes shkova
Por askund si ty nuk gjeta
Ti per mu je e vetmja
Por askund si ty nuk gjeta

Verse 1:

U bo nje koh qe sjena pa s do me thon qe jena nda
Ajo shkelqen si diamant me at trupin si elegant
Si ilac e kam se ajo msheron krejt
Ate qe meriton shonak ja fal leht

Cdo dit e ma shum m'kerkon me m'pas
Besom je me fat qe ket djalin ke permas

Ty my beb tkam tngjit ntrup edhe nese sjom
Se fort ti mdon ,un jam me fat qe t'kom
Kurr e kerkon un ja jap krejt
Nkraht e mi ajo ndjehet sikur mbretresh

Verse 2:

Sot kam ardh me tmarr e neser tcoj prap
Cdo nate qe te jesh me mu vec dashni un do tjap
Ca kom nzemer e maj nveti
Nese je npozit tem mkupto mas lehti

Prej zemres dalin kto fjal qe i thom
Sun folin per ty se vec un ty tkom
Hajde luj venit girl ta ndrojm menyren
Nga pak bohen shum e ta plotsoj deshiren

Menyra jote si e bon mu shum mfikson
Ti boj mas miri krejt stilat qe i preferon
Vec ma jep 1 shanc e tcoj nqiellin e shtat
Asgje tjeter nuk du vec ty te tkem
Ket nat

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021