Teksti Origjinal

Refrain Stealth :
Ta ndrrojna pak stilin
Ta tallim pak rakin
Ku e keni mat mirin
My shqipez sja japim shancin
E dini ku jena
Ju thoni s'na shihni
Na vina neper zona
Marrim cka dojna dhe ikim
Shqipe jena real, na se n'drrojna ekipin (x4)

Stealth :
Venin e lagim (x2)
Shqipe a don e kena ilaqin
Pyte kan t'dush HB-ja ta japin
E bojm me ra shi merre mesazhin
Qe 32, jena n'detyr, jena na n'kry
Jena aty (x2)
Shqipe cka doni na kena per ty
Skeni ju ven, skeni ju men
Tipa palidhje po folin demek
Na hije neper rrug
Jena na n'rrug
Skilla do dalin e kini t'sigurt
Zeero do dalin ekipi u mbush
Thikat do dali do dalin dhe pushk
Shotin mere n'goj shqipe n'gush
S'boni ju me fol, doni luft
Po doni me na mposht, s'ulem kurr
Shiten si buk, power again
Kena ma shum na power again
Flaken ja qesim deri n'refren

Refrain Stealth :
Ta ndrrojna pak stilin
Ta tallim pak rakin
Ku e keni mat mirin
My shqipez sja japim shancin
E dini ku jena
Ju thoni s'na shihni
Na vina neper zona
Marrim cka dojna dhe ikim
Shqipe jena real, na se n'drrojna ekipin (x4)

Vinz :
Shqipe po nina ndo vene
Kur vina neper zona kto shqipe po tremen
Shqipe i kapim pa mene ulet xhami i shkrepim do sene
Shqipet po lypin per heker
Kur del seni para shqipja o leper
Shqipet spo folin per leket
Se shqipet e din stilin e jeteses
Rruges tu hustle per dite
S'lypim telashe po i mbyllim me gisht
Luhet dy here
Seni bo drit
Ftyra cudit nuk e kan prit
Shqipe n'rrug jena rrit
All of my shqipez probleme me t'zit
Non of my shqipez nuk tremen per beef
Sherrin e lekun e pist shqipe e kena tradit

Refrain Stealth :
Ta ndrrojna pak stilin
Ta tallim pak rakin
Ku e keni mat mirin
My shqipez sja japim shancin
E dini ku jena
Ju thoni s'na shihni
Na vina neper zona
Marrim cka dojna dhe ikim
Shqipe jena real, na se n'drrojna ekipin (x4)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020