Teksti Origjinal

F.I.F.I. never 'cuz I'm in Dubai
une pi MAI TAI
E ti rri ktu, pi çaj
mos qaj, mos qaj
Edhe Aladini osht high
I kam dhan cik ganja e po flet me xhaxha
i ngatrroj rruget po hajt
Don't worry 'bout my cuz
I don't worry 'bout me
S'kam nevoj me knu tinëz
(Motherf**ker like this)

2x
No shit, no shit
krejt bas dhe muzik
amo harmonia tka hik
plus teksti fantastik.

OJ Lulija jon me limona o
kush ma ka inatin hahahah

4x
I got the best flow

Work, work, work sikur Drake
njoni me 10 milion views m'ka thirr n'drekë
9 milion prej tyre i ka ble.
Plus zinxhirin qe e ka n'qaf e kish fake.
Çfarë historie, thellë em ka prek,
po do mu bo shkrimtar, Sami Frasheri ka dek
At yllin n'ball e kish mshef me kasket
Po menon qe mu bo superstar shum o leht
Dhe kto vijat i pasiti sikur Xavi
Me marr 1 normal e ka marr malli
Ftyren full silikon
Amo s'e pranon kur del n'emision
e di ca po menon
publika që po t'kqyr ty a bari po han?
ama po pin, nuk te thirrin me dal jasht nese ski kokain
kokain mos meno si kimi skokain Kardashian
m'kisha than like se mu ka dasht se jam...
edi fai sikur t'thej filxhan
AMA mos me prek se un prap te kam xhan.

OJ lulija jon me limona kush ma ka inatin hahahah

4x
I got the best flow

2X
Drop it like it's hot,
drop it, drop it like it's hot
drop it like it's hot,
drop it, drop it like it's hot.

Oj lulija jon me limona kush na ka inatin hahahaha.

Un jom FIFI

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020