Teksti Origjinal

Meda
Oh mbela ka me ra e pa t'marr nuk e la
zemra jem se pranon
ty me t'pa me tjeterkan.

Gold AG
Oh veq e jemja a hiq e kerkujna
pa njanin tjetrin
e din që nuk mujna
gjysh pe kalon diten,
javen edhe mujin
edi që sikur unë
kerkush nuk ta din hujin
zemra që fal ajo don pernime
hajde ti hajde
von mos e le
sedi pse shum je ka man inati
kur zemra e jote
për mu rreh sikur sahati.

Meda Ref 1x
Inati inati mos maj me mu
e di e di s'mundesh pa mu
Inati inati i keq ish kan
me don me don
e inati nuk kalon.

Oh at lot pash at zot
mos e le te syni jot
për inati ja bon vetës
po e humb dashnin e jetës.

Gold AG
Sonte pe pres veq ni SMS
Po t'thom m'fal si Elita 5
dashnija jote gjdo kufi e then
ti je ka don amo inati spot len
hiqu zilis e kheju dashnis
qaty ku e lam zemër
po du me ja nis
inatin ti leje po hajde me mu theje
pa e pa ftyren tane
ska lezet kjo far neje.

Meda Ref 2x
Inati inati mos maj me mu
e di e di s'mundesh pa mu
Inati inati i keq ish kan
me don me don
e inati nuk kalon.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020