Teksti Origjinal

si cunami po m'godit
aj aj aj (2x)

qysh pe bon
pom habit
aj aj aj (2x)
sa her qe afrona
pe ja kqyr
gojën kur po fol qa
i like i like

sa here qe afrona
i really wanna show him
everything i like i like i like

Refreni-
boom boom boom
qiki qiki
bang bang
godet direkt
ne zemren time
bon bon bon
qike qike
bang bang
ti mu mke vra
sdu mi tregu
uuu
qe dua aa
boom boom boom
qiki qiki
bang bang

he shot me down...

he's a shootah, he's a shootah
we fall in love like parashuta
krejt ditet mi bon t'smuta
un me to sjom e urta aa
aj aj aj

aj po m godet bang bang bang
e po qellon en zemren tem
na tdy jena gang gang gang
we go crazy bashk kur jemi

Refreni -
boom boom boom
qiki qiki
bang bang
godet direkt
ne zemren time
boom boom boom
qiki qiki
bang bang
ti mu mke vra
sdu mi tregu
uuu
qe dua aa
boom boom boom
qiki qiki
bang bang

He shot me down

x2 -Hajt se ska dert,Hajt se ska dert
Nata ku na pret
Mu e ty vet
Hajt se ska dert
I know my babe
I omel n muhabet
E knej shum sherr

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021