Teksti Origjinal

Besom kur thom se kom qaq leht
Ti pom rrin n'kry si me kon kaqket
Sado qe sillna mire e t'dho respekt
Nuk e di po pse sillesh me mu qaq keq

Kado qe shkoj kado qe vij
Ti mrrin ne men si melodi
Si melodi
Si melodi qe ton kohen vec perseritet
Nuk e di ti pse ndryshon kaq shpejt
po s'je si dje
Ni dit sillesh mir
e tjtren bohesh qe sem njeh
T'lutna lej kto lojna
Nali kto stila
Vec bonu E jemja
ti plotsoj deshirat

Se kado qe shkoj ti po mdel
Besom qe mu ke bo goxha problem
Pom sillesh nmend
Po msillesh nmend
Pom sillesh nmend mend mend
Pse akoma po bon stila
O ti akoma po bon stila
Ti akoma po bon stila
kur un me ty mire po sillna

Stila (3x)
Pse po m’bon
Stila(3x)
Pse po m’bon
Stila(3x)
Stila(3x)
aaaa aaaa aaa aaaa

Aj mami
Besom kur te thom
Skom faj mami
Hajde te une e falma ti
Ajo pom thot mu "Calmate"

Se tkom thon une ty prej fillimit
Nuk nalna derisa te mrrij qellimin
Um pelqen se je vetvetja
Mes shoqev Si lule
Mes Therrav une t gjeta

E di qe je ti prej eres t'parfimit
Nese bohesh e jemja nuk boj gabime
Nese premtoj dicka un i maj premtimet
Ti m'ke met n’mend si vije melodike

Se kado qe shkoj ti po mdel
Besom qe mu ke bo goxha problem
Pom sillesh nmend
Po msillesh nmend
Pom sillesh nmend mend mend
Pse akoma po bon stila
O ti akoma po bon stila
Ti akoma po bon stila
kur un me ty mire po sillna

Stila (3x)
Pse po m’bon ti
Stila(3x)
Pse po m’bon ti
Stila(3x)
Stila(3x)
aaaa aaaa aaa aaaa

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019