Teksti Origjinal

Mir se vini Welcome you gevenue
Shkup Veri i represent for my city
Prej djesh Belgjik e Lozan ke ni
Keepman n'vendlindje tash e ki
kthehem prap na hoodit t'kalter met Shkupit
me ni got postdot tjetren weed smoke it
njeri i rruges , keq punt me kllubin fjala jem pe shtin mu ni keq gllupin
po normal ku kari met shti me kcy kur e zeza tka hy dost si tyt en vi
Cair veni jem mesazhin tem me pidh skank xen e tytjen
qaj qe hip hop bjen qe 15 vjet tu qu pa ni kop flex nterr e n'terr spllifi gjeth PURE PA FILTER


REF x8
Kallxom cili pi Shkupit
ta nxjerri hip hopin pi hoodit ?

Cili Cili ?

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020