Teksti Origjinal

[Blerina:]
Sot dy zemra jan bo bashke
Te kam dashur me ke dasht
Sot ne jemi nji
Je mua,shume te dua

[Klajdi:]
Ndjeja...
shume per ty une ndieja
Si ty jo nuk gjeja
Dhe ne fund te botes do te veja

[REF. 2x:]
Moj dashni dashni e vjeter
Te kam dasht e,s’du me tjeter
Rrahjet rrahjet jo nuk ndalen
Zemrat nji here falen

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020