Teksti Origjinal

PREJ AT DIT QE TKOM PA
TY TKOM PA
ZEMREN TEM MA KE MARR
MA KE MARR
DASHURI NSHIKIM TPAR
NSHIKIM TPAR
SE TY ZEMREN TA KAM FAL
REF
SONTE NEJE BOJNA NA
BOJNA BOJNA BOJNA NA
VEQ ATY DU TY MET PA
TY MET PA MET PA MET PA
SE ME TY PO DU ME KALL
KREJT ME KALL ME KALL ME KALL
SPASKA FUND PER NE KJO NAT
JO KJO NAT KJO NAT KJO NAT

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021