Teksti Origjinal

Don mem c'men ti don mem smu kur me thu
ma s'te dua, oo ti don mem c'mend ti don mem
smu kur me thu ma s'te du.

Lamtumir ti po m'thu un i gjall jo met harru
Lamtumir ti po m'thu un i gjall jo met harru

Fjal e bes nuk jan kan dashnin n'gjys na me lan
oo fjal e bes kshtu sjan kan dashnin n'gjys na me lan

Lamtumir ti pom thu un i gjall jo met harru
Lamtumir ti pom thu un i gjall jo met harru

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020