Teksti Origjinal

Je ti me i mire je ne zemer te kam me ty jam
Eshte dashuri gjithmone kur jam me ty
Do jemi bashke gjithmone bashke

Me gusta me gusta kur dalim bashke
Me gusta me gusta kercejme cdo nate
Leri njerezit tna shikojne
Leri njerezit te thone ca te dojne

Te dua te dua
Ashtu pa fjale
Ne heshtjen time te prek si zjarr
Kohen bukur e kalojme
Kohen me te bukur e shijojme

Ty do te dua my babe x2
Ti je arsyeja e ksaj ndjenje
Pa ty jeten se mendoj
Pa ty jeten se kuptoj

La la la la la la x2

Sot Jam e lumtur qe jam dashuru
Jam shume e lumtur sot qe je me mu
Do jem me ty derisa Zoti te ket shkru
E di mire qe me don vec mu
Arsye per arsye jon harru
Jeten bashke du me kalu
Jeten bashke du me shiju
Kur jena bashke koha kalon
Kur jemi bashke mire dita shkon
Me tej cdo cast satisfaksion
Jena perfekt definicion
Dhe fjalet i mbaj si ti kam dhon
Dashnia s'eshte kompeticion
Dhe jena larg gjithmone une e none
Kur kam besim e ti m'beson

Ty do te dua me teper x2
Ti je arsyja e ksaj ndjenje
Pa ty jeten se mendoj
Pa ty jeten se kuptoj

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020