Teksti Origjinal

uuu jeee alar band
Yo leshoje veten ti hape zemren
jo nuk je vetem

eja eja ti kerce 3X

Nga larg me sheh ti
nga larg te shoh un
di cfare mendon ti
por une dua me shume
ti afer meje
levize belin
jo mos ki frike ti
jepma buzen te ta prek

Leni ojnat ojnat ti
jo ti mos boj naze
une di vec me tdhon dashni
ama shpirtin fale 2x

uuu jeee alar band
Yo leshoje veten ti hape zemren
jo nuk je vetem eja eja ti kerce

Leni ojnat ojnat ti
jo ti mos boj naze
une di vec me tdhon dashni
ama shpirtin fale 2x

uuu jeee alar band
Yo leshoje veten ti hape zemren
jo nuk je vetem eja eja ti kerce

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020