Teksti Origjinal

[Chorus: x2 ]
Komisar, Komisar, Komisar Kapllani
Zhduke, zhduke mafjen shqipëtare
Po s'e zhduka mafjen shqiptare,
Mos më thënshin komisar Kapllani

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020