Teksti Origjinal

Spo muj pa ty dhimbja vrehet n syt e mi (hej dashni)
Malli me lot tash mu mu ka perzi e sjena njejt qysh kem na dy sjena njejt gjithqka u tha sjena njejt jo sjena njejt koha po kalon pa t'pa kalojn dit kalojn net kalojn muj u bonen vjet e hala i njejt qysh mke lan un po rri vet qysh mke lan jom tu u tret pa ty jom edhe si vjet po apet un t'pres dashni e jon bo gati 1000 net

Hej dashni pot lypi ty dashni spo muj pa ty
Hej dashni a ki mshir me ma fshi ti lotin n'sy
Jom hi fell n'depresion sa e ran bre kur e don zemra ata po ma lyp ajo pe njek tjeter kan
DEAM
Ku je HONEY
Spo muj met thirr xhani
Dhimbjen qe ma le ti mu m'ma godit si CUNAMI ku je ti pot lypi ty jom tu pi sonte n'vetmi tash pe qoj ni got raki se dhimbja jem shihet n'sy e du mu deh deri n mengjes sa sjom deh po du me t'than kur aj ty po ta prek trupin cila puthje pot mungon?

Hej dashni pot lypi ty dashni spo muj pa ty
Hej dashni a ki mshir me ma fshi ti lotin n'sy

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019