Teksti Origjinal

Tregom ku je kon ti
tregom pse s'te kom pa
Tregom ku je kon
qe stkan pa syt e mi

[REF. 2x:]
Yo qiuero estar contigo
Yo qiuero ver contigo
Yo qiuero estar contigo
que tu eres para mi

Syt i kam nga ajo
edhe koha ndalon
se zemres teme ajo i ka bo magji
Syt i kam nga ajo
edhe me te koha ndalon
se si ajo ajo s'kan pa syt e mi

Une u habita
une u habita
se jo nuk e prita
se jo nuk e prita
me gusta, me gustas tu
me gusta, me gustas tu
CHAPA CHAPARRITA
CHAPA CHAPARRITA
du me kon e imja
du me kon e imja
e vrej prej syve tu
qe ti je bo veç per mu

[REF. 2x:]
Yo qiuero estar contigo
Yo qiuero ver contigo
Yo qiuero estar contigo
que tu eres para mi

Ne mendje po me vrapon
e ka diçka qe po m'kujton
se flajet e saj jane per mu si melodi
edhe koha ndalon
se zemra po e don
flajet e saj jane per mu si melodi

Une u habita
une u habita
se jo nuk e prita
se jo nuk e prita
me gusta, me gustas tu
me gusta, me gustas tu
CHAPA CHAPARRITA
CHAPA CHAPARRITA
du me kon e imja
du me kon e imja
e vrej prej syve tu
qe ti je bo veç per mu

[REF. 2x:]
Yo qiuero estar contigo
Yo qiuero ver contigo
Yo qiuero estar contigo
que tu eres para mi

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020