Teksti Origjinal

Lyrics: I2rejt - Une Se Une
KUR PI MENOJ DO SENE GJITHMON JOM I GJALL
KSHYR POSHT E NALT GJITH KOM MI KALL
NGO O BUDALL SHUM LEHT E HUP TI VETEN
JE MSU ME RRENA N'DRITE UN TA QES T'VERTETEN
NI LULE N'DOR E MAJ JOM I2REJT-I UN NUK T'SHAJ
A PE DIN QA O KJO VEQ ME FJAL UNE T'VRAJ
NEJSE NDRROJM TEM FOLUM PAK PER VENIN TEM
KTU JOM I DALLUM KREJT JON KA ANA JEM
THOJN KUSH O KY DJALI QE NUK DEL I PARI
SPO NIN PER SEN THJESHT SO KA I HA K*RI
NJERZIT PO FOLIN E DIN VET RROLIN
JOM I VERTET UNE SE UNE I2REJT
SYT PI QELI POM DOKET TERR
MENGJESI I SODIT KOKA SI FERR
KREJT PO RREJN HIQ KURGJO SO FER

UNE SE UNE I2REJT E VERTETA
UNE SE UNE NUK KA TJETER.
E DU VDEKJEN QIFSHA JETEN
SJOM I KSAJ BOTE JOM I DYNJAJES TJETER

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020