Teksti Origjinal

REF

Yow yow yow yow
Tregom ku je msu me bo yow yow
Yow yow yow yow
Tregom kush tka msu me bo yow yow
Wow wow wow wow
Tipi shiti bole?
Wow wow wow wow
Ton po na kqyrin na veq chao chao

GJIKO

I ri sikur bow wow
Tipat neper rug bojshin wow wow
Kur kom bo une yow yow
Ti ski dit
Mundesh mem gjet qaty nkuzhin
Qaty ku gjeth e perzim a
Era benzin te dera na bin a
Dhipi n'makin yoa
Sera nder klim
E jo mem bo shum nervoz
Muj mu qart met ra boks
Ta aji buzen botoks
Loj e let x oks
Mundesh mem gjet nkthesa
?
?
Se nejen e deka
E prisht amo vetja
Gjith me pi jameka
Une jom si do tega
Qe pa i qu doken tleta


Yow yow yow yow
Tregom ku je msu me bo yow yow
Yow yow yow yow
Kndena g nuk lujn pau pau
Kndena g gjuhen refall
Ja bohet per pidh ja bohet per mall
Kur pi sho tu cill g ket benz tmadh
Krejt i zi sikur nfuneral man
Yow yow yow yow
Tregom ku je msu me bo yow yow
Yow yow yow yow
Une neper rug jom msu me bo yow yow
Qe dhipi me bothen e madhe
Peja dhipin met madhe
Pa as ni tut per pare mu ma jep ashiqare yow
Hajde kontrollo ngjepa mallboro 2 paqeta
Njona cigi tjetra heda
2jat jon pa filtera
Po 3xmos e bo tmadhe
Ku pi gjejm e ku pi hasllitim ket lloj bari
Pije pije pije pije e mos e bo ti tmadhe
Se mandej po vin xit
E po bohet nifar lloj hallakame


REF

Yow yow yow yow
Tregom ku je msu me bo yow yow
Yow yow mos bo yow yow
Nese nuk tka msu ruga me bo yow yow

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020