Teksti Origjinal

(Granit Derguti)
I take a shot, I take a shot for you
girl, I take a shot, I take a shot for you
girl, I take a shot, I take a shot for you
girl, I take a shot, I take a shot for you, girl

Jom, rruges per qytet
Me ni Cabriolet, tu e lyp veq vet
se di a po me sheh e kom pernime
Hajde ma shpejt ma ngat
Po du me pas kontakt
Me ty un per cdo nat
E mbaj privat

Oh, okay, okay
Pe pranoj qe mat mir sun gjej
okay, okay
Ti pe din qe mat mirt jon knej
Asnjo tjeter un se du nese mdon
Oh, ngo knej, me ty e kom sot

I take a shot, I take a shot for you
girl, I take a shot, I take a shot for you
girl, I take a shot, I take a shot for you
girl, I take a shot, I take a shot for you, girl

———

(Capital T)
Sot dita e mir, veshna n' kenzo
Po dal me bo xhiro, me benzo
Na na na na, lets go
I see you are in my zone

Hey Mami
Qata sy t‘bukur ti ami ami
Uh sa bukur po te rrin fustani
A mujna mu pa un e ti tani
E pse jo?

ose thuj ani ose po
Ti e din qe krejt un ti dho

Edhe nese skom
Un per ty gjej koh, per ty gjej koh yehh
oer ty gjej koh yehh, per ty gjej koh
edhe nese skom, per ty gjej koh
se pe qoj nje shot per ty
nje shot per ty
pe qoj nje shot per ty

se pe qoj nje shot per ty
nje shot per ty
pe qoj nje shot per ty
deri sa t‘shoh, n‘4 sy

(Granit Derguti)
I take a shot, I take a shot for you
girl, I take a shot, I take a shot for you
girl, I tak ea shot, I take a shot for you
girl, I take a shot, I take a shot for you, girl

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019