Teksti Origjinal

Ejjj o plako
Alltin e ki pa plumb makiato
Kqyrum tu bo bum sikur NATO
Thuje 98-ta n Beograd o
Jebem ti majku
Frrrrr
Fluturoj si tepihi
Frrrrr
Lum Aladini
Frrrrr
Jo nuk o as fillimi
(x3) Ja ferkova llampen i dul gjini
Thirrem Lum Aladini
Thirrem
Ja ferkova llampen i dul gjini

Tuta tuta han dardha t’buta
Vjen borbardha me 7 bi**h-a t‘shkurta
U kallen hutat ejjj hutat
Lum sa osht ora? 20.000 funta
Kejt e din qysh e kom emrin
N’Arabi jena trending
Masazh happy ending
Doket sikur Nicky Minaj me ma kap sendin

(x2)
Plako plako plako alltin e ki pa plumb makiato

Une me jarana krejt jena si nana
Tu i njek frangat neper autobana
Dhipi thoben e plot sikur hana
Ika shku rrita mrapa pja shoh pi perpara
Po lyp foto edhe selfie
Lum je trash mos ha mut ha healthy
Krejt po ja llisin krejt po ja llisin nfund e mur taksisti
Uuu uuu sa mdon ti mu
Uuu uuu a mki harru

Ftyren sta maj men po tnjoh pi tattoo-s
Kush ta ka punu kush ta ka punu
Uuu uuu sa mdon ti mu
Uuu uuu sa mdon ti mu
Ej mammaaa thoben e plot sikur hana
Mamma thoben e plot sikur hana

(x2)
Plako plako plako alltin e ki pa plumb makiato

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020