Teksti Origjinal

2X
O SYNI SYNI ZI,
PSE NUK BESON DASHNI
SA HER TA KAM DESHMU,
SE VETEM TY TE DU.

REF. 2X:
HELM HELM KAM ME PI
VETEM PER TY DASHNI
GJITHCKA KAM MET DESHMU,
SE VETEM TY TE DU.

2X
MERMA MERMA KET SHPIRT,
E KUPTON KREJT NJE DIT
SA T'KAM DASHURU
KURR S'KE DIT ME VLERSU.

REF. 2X:
HELM HELM KAM ME PI
VETEM PER TY DASHNI
GJITHCKA KAM MET DESHMU,
SE VETEM TY TE DU.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019