Teksti Origjinal

ref 2×:
Jeta e Gurbetit na ka shti mu bo t'ftoft
Jeta naper Rrug na ka shti mu bo t'fort
udha LABIRINT dej sa ram n'Jackpot with my G's f**king Hustla

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020