Teksti Origjinal

Arta, i bon me kcy qashtu qysh a kanga,
Kallxoju shoqev sum afrohen as te kamba,
Kur kthena unë e din që u kthy mama
I ka kalu kto kohë nana, nuk i vyn fama,
Djegesh kur jam knej, e din sa vlej,
sa vlej e din ti tash
I'm shining a bright so cut the light
shut em down boy you see me now

REF. 2x:
E di ti qmendesh për mu,
kush kush a thu dashnin tu ta ka msu,
play boy what you gonna do,
what you gonna do, un ma ngat me tu afru

Arta,i bon me kcy qashtu qysh a kanga,
Kallxoju shoqev sum afrohen as te kamba,
Eci me taka menoni që keni flatra
Shërbtoret e mia edhe pse s'jom Kleopatra
Fire kur jam knej, e din sa vlej,
sa vlej e din ti tash
I'm shining bright so cut a light
shut em down boy you see me now

REF. 2x:
E di ti qmendesh për mu,
kush kush a thu dashnin tu ta ka msu,
play boy what you gonna do,
what you gonna do, un ma ngat me tu afru

Kush kush athu ty dashnin ta ka msu
Qmendesh për mu ma ngat me ty afru 2x

REF. 2x:
E di ti qmendesh për mu,
kush kush a thu dashnin tu ta ka msu,
play boy what you gonna do,
what you gonna do, un ma ngat me tu afru

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020