Teksti Origjinal

Sku sku sku sku
Jom tu kcy tango
Coco jumbo
Ka po di ablo
Runda si rambo
Kthena si jango
shija o n'mango
Kush po don calbono cand
me sambo
And roll it (roll it)
Sjena na tsodit(tsodit)
Moti ska lidhje moti
Ti pe di qe na e dina ska lidhje stina

Think im a fighter
Yeah you know bring me the lighter
E majna lart deri en fire on
yeah you know we bring the fire

Se tash em ka ik truni
po du met shti per funi
se nuk pom merr mu gjumi
ama ti mu numrin (ayayay)
Tik tik tik tik tik

Bomba(bomba) you now we the bomba (bomba)
we make it blow like a bomba(bomba)
rrethi jem krejt bomba(bomba)
You know we the bomba
We make it blow like a bomba
Rrethi jem krejt bomba
Hey you know we go bomb yeah(bomb yeah)

Saher tkthehna e shkatrroj sikur kingkong
Po kerset si me ding dong
Kiss the ring and we real done
Luj me ta si me ping pong
Bitch i'm master
Go better be humble
Is the rules of the jungle
Im the king of this jungle
Skom nevoj per hinta e din qe jom simba
Think Im a fighter
Yeah you know bring me the lighter
E majna lart deri n'fire on
yeah you know we bring the fire

Se tash em ka ik truni
po du met shti perfuni
se nuk pom merr mu gjumi
ama ti mu numrin (ayayay)
Tik tik tik tik tik

(x2)Bomba (bomba) you know we the bomba (bomba)
we make it blow like a bomba(bomba)
rrethi jem krejt bomba(bomba)
You know we the bomba
We make it blow like a bomba
Rrethi jem krejt bomba
Hey you know we goin' bomb yeah(bomb yeah)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020