Teksti Origjinal

[Verse 1]
Rruga dashuria
S'o loder alltia
Krejt endrrat e tuja
Jan veprat e mija
Dilli o perpara
Ma run shpinen MIA
I pushtoj krejt me vargjet e mija
Iku femijria
Mas dashnis m'fshehet urrejtja dhe xhelozia
E mu po m'urrejn k'ta per suksese t'mija
Jeta o' e shkurt, po e gjat o' merzia
And I'm rolling like that ye
Jam mo i zi se Marley
Dukna shum Mafi, sikur tu vozit tali
Prej qe ja kam nis, hala tu bo ballin'
Mallin, se ta lypni ballin'
Yeah
Na
Jena
T'part
Gjith (skrr)
Kqyrem se qysh jom ka hi me drift (brrrr)
Hala jam i bom un krejt me zift
Ekipa o tu prit si dinamit (shit)

[Verse 2]
Rruga dashuria
S'o loder alltia
Wanna be-a
Ty t'mungon shpia
Veq me 3 or t'mija
And I
I bet you mf-s that, hala pa i math patikat e mija jom
10 shoke, me ka 10 shoke
10 shoqe, ngelen me drog (me drog)
10 shishe, t'thyme pertok (pertok)
10 kerre, secili ma i fort
10 minuta po ju dho'
[?]
Tash po i mledhi pazaret prej deal-erave qe i kom bo
10 mij, sen s'jan se
Ti s'i bjen, s'je my son
Ku t'i zen?
Tani per mu ndreqen, kurgjo nuk o problem
10 hekra, t'i marrin 10 jeta
Une e Strike-i i bojna sa 10veta
S'mund me na pajtu as vet Anton Ceta
K'ta rrepera t'ri krejt ti pshtjelli n'letra

[Verse 3]
BLLEK, o' e kipa
Kampion o' liga
[?]
Tripa permbi tripa
E di pse e nisa
Qitu ua padisa
Tash m'bohet viza
Viza per n'Ibiza
I-ja tu lyp pare
Nihna si n'Ibiza
Duhet me iu ardh marre
Jeni bo si miza
Une jom me do tipa
Do me na mbyt real-i
Kush na prish pun
E pret vec uji, ose pylli

[Outro]
Haha, PER INATI NJONI TJETRIT (brrrrrr)
E tjert po dekin (brrrrr)
E tjert po hate-in (brrrrr)
Haha

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020