Teksti Origjinal

Verse 1 - Blleki
Gjith um kan than mu harami
Tashti po thojn qe hallall o evladi
Bima do gram kqyre qysh bohet bandi
Jom tu spliffirat edhe ma shum se mandi
OOO ZOT O ZOT
Zgate veq paqum shnet
Bitchat i pafshum n’kar
E kejt hejterat tu dek
BRRRRR
Po shkon qaq posht
Thoba saj token pe prek [3X]
Shum la mbresa
Jom i avansum si testa
Jo dost une nuk di mu nal
Si me eskalu protesta
Ku pej plaki del gjaki
T’hin gjinja per oxhaki
Zemra e vogel pe don t’madhin
Shkojna e marrim
Shum flex shum flex yeahh
Ajo po don veq seks yeahh
Ti a e di i vesht qa jom
I zi e la me pi ness yeahh [2X]

Ref
Boyy
Pom pelqen qysh po tingllon ky sen
Ton diten prap pe kthen
I sayy uhhhh
Po shkelqen si per inatin tem

Po du mi pa P.I.N.T e Bllekin
P.I.N.T e Bllekin
KON
Ekipen e zez bi**h [2X]

Verse 2-Lyrical Son

Si te shohin ftyren reflektoj
Bole si ti bole ami ti afroj
Veq i ndrrojna rolet nuk e diskutoj
Edhe e kom thy pasqyren se po xhelozoj
DAMNN
Dhipi me ni vi boni shpagen
Une hi n’rol meniher e nxerri shpaten
Mos u nal GO GO perdor imagjinaten
Bonu queen GO GO hajde luj karten
Zemer hajde ka t’knaqem
Rrim n’tem t’njejt edhe nuk e ndrrojm faqen
Mos um gjuj me gur se me veti e kom prraqken
Veq dyt e bojm plaqken
CHILL
Rabi o ilaqi
S’muj me lan ma shum se daji o Thaqi
Telefoni pom fishllon sikur filikaqe
SIKUR FILIKAQE

Ref

Boyy
Pom pelqen qysh po tingllon ky sen
Ton diten prap pe kthen
I SAY UHHHH
Po shkelqen si per inatin tem

Po du mi pa P.I.N.T e Bllekin
P.I.N.T e Bllekin
KON
P.I.N.T e Bllekin
Ekipen e zez bi**h

Shum flex shum flex yeahh
Ajo po don veq seks yeahh
Ti a e di i vesht qa jom
I zi e la me pi ness yeahh [2X]

Po du mi pa P.I.N.T e Bllekin
P.I.N.T e Bllekin
KON
P.I.N.T e Bllekin
Ekipen e zez bi**h [2X]

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020