Teksti Origjinal

REF.:
jOM ME QIKA TU KALU
JOM ME QIKA TU DESHMU
JOM ME QIKA TU PUNU
TE VJETRAT MI SHKATRRU
...
...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019