Teksti Origjinal

Lile Boy Savage
S-T-I-N-E
Albo Trap
Rrra ta ta ta

Kape Mbappé kape

Ref...
Nket loj sikur Mbappé
Talent sikur Mbappé
Ekipi ne lagje
Bad b'tch ritmin kape
Kape ti kape
Po luj sikur Mbappé
Ti ke vetem llafe
Plot Trophies ne rafte
2x

Bad b'tch vetem fol
Kam lojen nen kontroll
Per ta un jom GOALS
Shperthej si tritol
TIK TIK BOOM! mbrapa jom me turm
Gomat VRROOOM VRROOOM
Erdhem me bo zhurm
Tu shkel tu lon gjurm
Ngri ate volum
Ngri koken nese humb
E shkoji der ne fund
Fuc'in Savage Lile Boy
Champion ne ket loj
Ata BEEF kerkojn
Po man nuk i degjoj
Ata folin NAAAAHH! Ni un vetem BLA BLA
Sma ni ca thon ata, jo man nuk e kapa
Un para po hedh hapa
ti b'tch je shum mbrapa
Mthon man digje ti si flaka,,
digje ti si flaka flaka flaka

Nket loj sikur Mbappé
Talent sikur Mbappé
Ekipi ne lagje
Bad b'tch ritmin kape
Kape ti kape
Po luj sikur Mbappé
Ti ke vetem llafe
Plot Trophies ne rafte

Mthon Lile luj fair nuk bej hile
Kom stile me kille don sfid hajde sille2x

Po mthon MAAAN! Po lun ti shum fort
Ket jet e boj si SPORT
Missionin kurr ABORT
Sme duhet nje ESKORT
Summer hit si BON BON
Peshat nPound si nLondon
Fu'k u b'tch no Condom
Skena qen kurr random
PARDON!! B’tch ti po flet shum mjaft
Nese skercen dil jasht
Nisem ne dark dalim ne gjasht
Dalim jasht ne 6

Ref..
Nket loj sikur Mbappé
Talent sikur Mbappé
Ekipi ne lagje
Bad b'tch ritmin kape
Kape ti kape
Po luj sikur Mbappé
Ti ke vetem llafe
Plot Trophies ne rafte

Albo Trap
Lile Boy Savage
S-T-I-N-E

Move to the left
Move to the right
Nese skercen dil ti perjasht
2x

Lile Boy
2.0.1.9

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019