Teksti Origjinal

Intro:
Yeah... Yahh... Aha
It's Da madafakin Triblla
InsaneStudio 2012
ANDASKULL RAPTOLOGY...ye check it... SHKOJM

Mic Check bi**hez a jeni gati/
Koha juve shkoj,kqyrne pak sahatin/
Fatin e juj e kom n'dor,me shkelqy a mu bo hor/
Ski nevoj mu perzi se krejt i kom n'Kontrroll/
A po BOLL a ta shtina nZOOM ballin/
Still Ballin-Kta tkallin,hulumtoni kqyne fallin
Se pe shoh qe sun na nalin,si G po hin a me kry e posht po dalin/
Po Siq po shihet Shum Hashish po Pihet
Dihet Ku jon Andaskullat gjithmon rrihet
Mos mu shit madafaka,ki pun me Tribell BABA/
Pe flliq repin sikur ujin ZHABA/
Papa muj me ja bo,se kom jeten n'kinema
Se dit per dit kishu joshk me pa/pra
Nigga...Go home&Sleep
Ki vakt mu rrit,me tiq ryften mu pallit.../BITCH

Pi shoh kta RAP-DHIPAT ej ke ej PEVAQICAT/
Kur pi shoh n'clipa pi ju mungojn veq miniqat/
Si bi**ha fames ju kapen si rriqnat/
Tish parja mut me siguri ishit kan MIZA/
So pun kriza se ti je hala Klysh boy/
S'ke pas pun me qiftin tem se un t'rrehi rryp gojs/
t'dho Dajak papak tshti nfallak
Nese s'ngihesh me pak vazhdojm prap/
Rundi par rundi dyt,besom krejt kom me tmyt/
Edhe nese t'la gjall tgarantoj qe ski mem lyp/
Posht kryt e hec vazhdo rrugen tane/
E shko bashkoju atynve qe bojn pun t'grave/
Ti nuk je per rap ti sje THUG madafak/
Un jom HUSTLE HUSTLE un ti iqi rapt/Ey
Kshtu qe Mos u bo istyq:P
Se jom teper i kyqt e t'boj per kryq tkuq man!

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021