Teksti Origjinal

Granit Derguti

Ajo e din qe jom i pari
Qata truj si syt e ballit
Per ty cdo sen e nali
Veq pak se celulari

Ey, pasoshin e kom shti
Nese jo ntbardhen
Ntzezen une vi
Ti mshtin me ndrru kombsi
Mos thuj jo
Po ama ni mundsi

Baby baïla baïla baïla
Po tlutna ty falma falma falma
Jom ka tshkoj cik cak cik cak cik cak
Se zemra bon bum bum bum bum bum bum

My Baby dont go dont go
Je ka msill si me mpas nkontroll
My Baby dont go dont go
Je ka msill si me mpas nkontroll

Ref:

Te siento siento
Te siento siento
Baby te siento siento
Te siento siento
Aj aj aj ajt se mdon ti
O na na na se mdrron ti
Te siento siento
Te siento siento

Eva

Aj mu po msillet sillet
E mu po mhidhet hidhet
Cdo nat un me pas ngat

Ai cilin e ka, me mu
Kili mili nuk ka, nese
Ti po lun hala, besom
Muna muna me tvra

Thujem thujem qe mdon edhe qe spo mun me fjet
Thirrem thirrem ma von besom ka me ja vlejt

My baby just love me love me love me
Krejt ma tmirat un ti fali
Baby just love me love me love me
Qysh din ti

Granit Derguti bridge:

Wo wo wo wo woah
Je ka msill si me mpas kontroll
Wo wo wo wo woah
Je ka msill si me mpas kontroll
But please baby dont kill me
Please baby dont
Pleasy baby dont kill me
Please..

Ref:

Te siento siento
Baby te siento siento
Te siento siento
Baby te siento siento

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021