Teksti Origjinal

refren :

e du se mdon
e du se mgzon
e du se mqetson
e du se mqetson

mdon
mgzon
mqetson
mqetson

PASITE PAK MOS U BO VETJAK
PASITE PAK MOS U BO VETJAK
PASITE PAK MOS U BO VETJAK
PASITE PAK MOS U BO VETJAK

repture 1 :

ajo per mu o dilli, un e du te hana
sem don per interes e mbon me kesh cdo mengjes
jom nlidhje me ty une mariuhanaaa
i dont give a shit about my ex

jom me do shok, edhe me naj dhip
jena shum tok, amo jena nxhip
jena outdor e po pina indor,
me ni kqyje ndor me ni kyqje ndor,

tu i gra 10 nor mos e rrit shpejtsin,
kjo nuk o need for speed
s'pasna mo letra nalu ti ntrafik
se kjo o need for weed

merre telin boma ti ni foto kyqjen tu e kall
edhe nal ta shoh qysh kom dal

damn sa syt e kuq kamera mu mi qiti
nuk e di a jon pi spllifit a pi blicit

refren :

e du se mdon
e du se mgzon
e du se mqetson
e du se mqetson

mdon
mgzon
mqetson
mqetson

PASITE PAK MOS U BO VETJAK
PASITE PAK MOS U BO VETJAK
PASITE PAK MOS U BO VETJAK
PASITE PAK MOS U BO VETJAK

repture 2 :

syt i kena gjak syt i kena gjak
gojen si oxhak gojen si oxhak
veq edhe ni tim edhe ta jap se sjom vetjak
se kur pe kom un kyqjen ndor pom bohen gishtat si lepak

ngrehe ngrehe ngrehe tmiren, qiti qiti tkqijat
space cake, sun e pres ditlindjen hajde ti fry qirat
plotsomi ti mu krejt deshirat
po du mem dhon ti mu tripa tmira

policia jon te rrethi, nuk e di a me zhduk osjen
se me bo ma nal, duhet mi thirr per me zhduk dosjen

plocicia jon te rrethi, grahi kadal e mos bo dell,
se me bo me na nal, duhet mi thirr n3 tnates me na nxerr,

refren :

e du se mdon
e du se mgzon
e du se mqetson
e du se mqetson

mdon
mgzon
mqetson
mqetson

PASITE PAK MOS U BO VETJAK
PASITE PAK MOS U BO VETJAK
PASITE PAK MOS U BO VETJAK
PASITE PAK MOS U BO VETJAK

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020